O KOVAX

KOVAX je japonský výrobce pokrokového a časově úsporného kvalitního brusiva, které nabízí kompletní řešení brusných postupů. Hlavní sídlo firmy KOVAX je v Tokiu, Japonsko, kde i probíhá výroba pro veškeré světové trhy. Celý evropský trh je obsluhován z evropského sídla firmy v Almelu v Holandsku.

Od svého založení v roce 1930 se KOVAX stal nejvýznamnější značkou brusiva v Asii a nejrychleji rostoucí značkou v Evropě. Sortiment výrobků KOVAX je nejkompletnější, nejpokrokovější a nejmodernější na trhu. Navíc jsou výrobky KOVAX nejvyšší kvality. Klíčovým výrazem je stejnoměrnost. Brusiva KOVAX vytváří velmi jemný brusný výsledek, což umožňuje mnohem rychlejší pracovní postup celým procesem broušení. Výsledkem je úspora pracovního času o více než 40%!

KOVAX má na mysli spokojenost zákazníků a je schopný najít řešení pro veškeré specifické požadavky.


Zásady ochrany osobních údajů pro webové stránky CRA, a.s.


PARTNERSTVÍ

Ve vztahu ke svým partnerům KOVAX vždy usiluje o spolehlivost, věrnost a trvanlivost s cílem vybudovat dlouhodobý obchodní vztah. Při hledání správného partnera KOVAX vždy sází na otevřenou a upřímnou komunikaci, flexibilitu a způsob, jakým potenciální partner obsluhuje své zákazníky. To je důvod, proč nenajdete KOVAX na každém rohu, ale pouze tam, kde s vámi budou opravdu zacházet jako se zákazníkem a kde můžete očekávat tu nejlepší podporu. Spolu s našimi partnery se chceme učit s každým a od každého navzájem a kombinovat svoje síly a znalosti tak, abychom mohli řešit všechny možné individuální potřeby.

Profesionalita, kompetentnost, zkušenosti a zdvořilý přístup dělá z KOVAX spolehlivou značku a ideálního partnera, na kterého se můžete spolehnout!


KVALITA

Pro tradiční japonskou společnost je kvalita vysoce důležitá a je vlastní všem zaměstnancům již od jejího založení. Vysoké požadavky na kvalitu, které jsou průběžně plněny a kontrolovány ve všech fázích výroby, mají velký vliv na firemní kulturu, což má za následek kompletní produktové řady nadstandardní kvality.

Veškeré výrobky KOVAX jsou známy pro svoje stejnoměrné výsledky broušení a to díky použití nejlepších surovin a výrobě na nejmodernějších výrobních zařízeních. Stabilita, trvanlivost a reálné P-hodnoty zrnitostí, které KOVAX používá, zkracují celý proces broušení a tím umožňují snížení nákladů.

KOVAX je viditelná kvalita.